Informácie a novinky

3. Facebook

Sledujte novinky, zdieľajte náš pohľad na svet, podporte nás a staňte sa našim fanúšikom na facebooku

Stého odmeníme originálnym darčekom.

(Tlačidlo na facebook je aj v pravom dolnom rohu)

 


2. Novinky v komunikácii

Našu stránku chceme pre Vás čo najviac prispôsobiť, sprístupniť a prepojiť ako nás - teda admina s užívateľmi, tak aj samotných užívateľov navzájom. Preto sme k doterajším funkciam pridali aj komentáre k produktom, fórum a blog. Dúfame, že týmto našim krokom sa viac spoznáme a pomôžeme. Poďme si teda povedať viac o jednotlivých funkciách.


Komentáre k produktom

Komentáre slúžia do slova a do písmena ako podporná a hnacia sila pre predávajúcich. Každé mile slovíčko, či povzbudzujúca veta vyvolá túžbu vymýšľať a tvoriť nové, zaujímavé a kreatívne dielka, čo nás, tak aj nakupujúcich určite teší. Každý prihlásený užívateľ môže pridať komentár k tovaru. Pod tovarom sa nachádzajú modré ikonky, jedna z nich je aj "komentáre" s očíslovaním, koľko komentárov daný tovar obsahuje. Po jej nakliknutí budete posunutí na miesto, kde sa komentáre nachádzajú, alebo píšu.


Fórum

Tlačidlo na vstup do fóra sa nachádza v hornej časti stránky pri prihlasovacom tlačidle. Po kliknutí je fórum rozdelené na časti

  • rady, nápady a skúsenosti
  • hľadám a ponúkam
  • nápady a skúsenosti
  • návrhy od Vás na zlepšenie stránky
  • pomoc - otázky na admina

Do každej časti viete pridať - vytvoriť tému modrým tlačidlom "vytvoriť tému" a potom aj pridávať odpovede modrým tlačidlom "pridať odpoveď". Tieto tlačidlá sa vždy nachádzajú pod témou, či odpoveďou. Najskôr si ale prečítajte pravidlá fóra.


Blog

Nazvali sme to Náš svet a to práve preto, lebo tam budete môcť pridávať vlastné články s obrázkami. Ak sa chciete odprezentovať, či predstaviť svoje výrobky, čo máte nového alebo máte chuť sa vyrozprávať, či len tak dať Vaše myšlienky "na papier", je to priestor práve pre Vás. Samozrejmosťou sú komentáre k článkom. Tlačidlo na vstup do blogu sa nachádza taktiež v hornej časti, pri fóre.

Tešíme sa na Vaše príspevky, články. Každá veta poteší a pomôže, o prípadných problémoch nás prosíme informujte.


1. Spropagujte nás a vložte si náš banner na Vaše stránky


Zaujali sme Vás? Máte svoju web stránku?

Ak sa Vám naša stránka páči a máte pocit, že to, čo na nej spolu robíme, má zmysel, podporte nás. Napríklad tak, že na svoju stránku dáte náš banner, vyberte si  :o)

Ďakujeme Vám.

Orignalny.sk


Posledné pridané

drabinovec z ručne vyrobenými koníkmi
záhradná studňa
Darčekové auto
Veľký záhradný vláčik- kvetináč
Psia búda
Drevené ozdoby
Drevené varešky zdobené vypaľovaním 3 ks
Drevené denko zdobené vypalovaním
kľúčenka
Psík
bábika Kačenka
drevený vláčik na kolieskach
auto domiešavač
drevený vlak z vagónom odrážadlo
malý drevený vláčik s vagónikmi
drevený tank
drevené ozdoby na vianočný stromček
drevené kocky sada 21 ks
motorka HARLEY
auto- cisterna